M.M.G.

Model Media Group ile Yanıbasınızdaki Teknolojiye Uzak Kalmayın.

T
arihçe:
1999 Yılında Türkiye 'de yeni başlayan internet teknolojileri, interaktif medya, web tasarım ve sanal reklam faaliyetlerine başlayan Merihweb, Türkiye genelinde bir çok saygın firma ve kuruma destek vermiştir. .

Bilgi birikimi ve deneyimin verdiği sinerjiyi kaliteli hizmete dönüştürmek üzere şirketleşme yoluna giden Merihweb için 2007 Yılı kurumsallaşma evresi olmuş, Merih Bilişim İnternet ve Teknoloji Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. kurulmuştur. MBIT markası altında Websihirbazı gibi birçok ürününü piyasaya sunmuş ve başarılı projelerin öncüsü olmuştur.

Tüm marka ve firmaların bir çatıda toplanması için Model Media Group 2012 'de kurulmustur.

H
akkımızda:
Dünya da her saniye bilgi değişiyor, gelişiyor. Bu gelişimi ve değişimi yakalamanın yolu, yola çıkarken ve yola devam ederken profesyonel yardım almaktan geçmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, nitelikli, genç, dinamik ve tecrübeli ekibimizle 1999 yılından beri çok sayıda firma için yaptığımız çalışmalar sayesinde sanal ve gerçek dünyada güvenin, devamlılığın adresi olduk. Kalitenin cazibe merkezi olduk, olmaya da devam ediyoruz. Geçmişten geleceğe, teknolojiyle gelişime giden yolda bizimle başaracak ve kazanacaksınız.

Sanal dünyada fark edilmenin, gerçek dünyada rekabet etmenin yolunu M.M.G. ’den yararlandıkca göreceksiniz.Kurumsal

Misyon: Müşterilerimizin, hedeflerine en etkin ve verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacak uygun çözüm, ürün, hizmetleri uygun teknolojiler ve maliyetler ile anahtar teslimi sağlamak, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ile müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu yönde vizyonumuza ulaşmaktır.

Vizyon: Dünya ‘nın önde gelen medya şirketleri arasında yer almak.

Amaç: Sektördeki teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan, iş süreçlerini esnek ve işlevsel yöntemlerle kısaltarak maliyeti en aza indirgemeye çalışan, iş ortaklarının her zaman tercih ettiği, sektörün lider kuruluşu olmaktır.

Kalite Politikamız: Güvenirlilik, yenilikçilik, kalite bilinci, yüksek sorumluluk duygusu, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği ve verimlilik değerlerine sahiptir.

İlkelerimiz: Dürüstlükten asla vazgeçmemek, Prensiplerimizden ödün vermemek, Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanmak, Güvenilir ve yasal bir hizmet anlayışı sunmak, Proje sorumluluğunu hissetmek, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli sunmayı hedeflemek, Satış sonrası desteğin asıl hizmetimiz olduğunu benimsemek.